Догори
14.04.2017

XV Міжнародний PR-фестиваль: Правдива розмова експертів в епоху постправди

12 квітня 2017 р. відбувся XV Міжнародний PR-фестиваль, одна з найстаріших і найбільших галузевих подій, що проходять на території України. У столичному Radisson Blu зібралися на одному майданчику понад 30 авторитетних спікерів та більш ніж 200 учасників.

Напів'ювілейний фестиваль, організатори якого упродовж кількох останніх років принципово уникають обговорення політичних питань, був присвячений темі комунікацій в епоху постправди (постправда – post-truth – слово 2016 р. за версією Оксфордського словника). «У світі, що змінився, правда більше не має значення. Тобто вона має значення для конкретної людини в конкретну хвилину. Проте перестала бути абсолютною цінністю для суспільства загалом», – пояснює голова Оргкомітету фестивалю Олена Дерев'янко (партнерка Агентства PR-Service, віцепрезидентка Української PR-Ліги, доктор економічних наук).

Живий інтерес у присутніх викликали виступи Олени Дерев'янко та Валентина Королько, доктора філософських наук, професора, завідувача кафедри теорії та методики зв'язків із громадськістю Києво-Могилянської академії, про контекст і тенденції сучасного PR. Дуже інформативною виявилася панельна дискусія щодо фактчекінгу та достовірності інформації ЗМІ, участь у якій узяли керівники та редактори провідних масмедіа, а також незалежні експерти. Учасниками дискусії стали директор з розвитку інтернет-проєкту Realist Денис Безлюдько, шеф-редактор порталу «КиївВлада» Ігор Дармостук, незалежний експерт Олександр Клімашевський, політтехнолог Дмитро Касьянов, заступниця головного редактора онлайн-газети Strana.ua Світлана Крюкова та директорка зі стратегічного маркетингу «1+1 Медіа» Олена Мартинова.

На фестивалі багато часу було присвячено обговоренню стратегії та тактики управління репутацією. Фурор, у буквальному значенні цього слова, викликав відвертий виступ співвласника та керівника сервісної компанії Impel Griffin, кандидата економічних наук Віталія Опанасюка на тему «PR: погляд "першої особи"». Бізнесмен, «історію успіху» якого свого часу описав журнал Forbes, зокрема, сказав: «На цьому фестивалі мають бути передусім такі, як я. Щоб усі зрозуміли важливість репутації та ціну помилкових рішень».

Про роботу з лідерами думок – експертами, блогерами й відеоблогерами – розповіли представники проєктів Publicfast, AIR, ТСН.ua та компанії SERM. А про функціонал PR-фахівця в компаніях різних бізнес-моделей та галузеві особливості зв'язків із громадськістю розмірковували спікери з банківського сектору, рітейлу, мультибрендових компаній тощо. Традиційною рисою фестивалю була потужна присутність корпоративних брендів, серед яких ВАТ «Укргазвидобування», Bayadera Group, ESTHEL, L'Oréal Ukraine, Maybelline New York, Nielsen, StarLight Media, WOG-рітейл та ін.

І, нарешті, кульмінацією фестивалю стала церемонія нагородження переможців ІІІ Національного рейтингу якості управління корпоративною репутацією «Репутаційні АКТИВісти», що зібрала провідних експертів у 13 галузях економіки та перших осіб провідних компаній на українському ринку.
Оргкомітет XV Міжнародного PR-фестивалю висловлює щиру подяку своїм партнерам:
Генеральні медіапартнери: БІЗНЕС, Liga.net, Вісті, Reklamaster;
TV-партнери: NewsOne, Maxxi TV;
Інформаційні партнери: Мінфін, MIGnews.com.ua, Публічні люди, Столиця, Компас Україна.
Спеціальні партнери: Ukrainian Building Community, Хенкель Україна, SERM, BROCARD Ukraine, Balance Business Books, Квіткова Акварель, Danone, Printstore Group та All Natural Hand-made Design Jewelry.

https://prnext.com.ua/ru/news/xv-mezhdunarodnyj-pr-festival-pravdivyj-razgovor-ekspertov-v-epohu-postpravdy