Наверх
18.10.2016

PR-секрети від Олени Дерев’янко

У межах «Тижня PR» Кафедра зв’язків з громадськістю і журналістики Київського національного університету культури і мистецтв продовжує знайомити майбутніх спеціалістів із провідними та знаковими постатями сфери піар.

Тож саме сьогодні КНУКіМівців завітала репутолог, кандидат економічних наук, керівник агенції «PR-Service», віце-президент Української ліги зі зв’язків з громадськістю Олена Дерев’янко.

Наразі пані Олена є здобувачем ступеня доктора економічних наук і одним із найбільш авторитетних вчених-методологів української школи PR в журналістиці з 1998 р. («Бізнес», «Компаньйон», «Ділові новини», ряд спеціалізованих видань).

Представив студентам знакову гостю декан Факультету журналістики і міжнародних відносин Віктор Рибаченко: «Наш «Тиждень PR» стрімко набирає обертів. Тож на цей раз мені приємно познайомити вас із корифеєм піару, відомим репутологом Оленою Дерев’янко».

На початку зустрічі О. Дерев’янко одразу відзначила: «Репутація повинна бути бездоганною та мати рятівну подушку антикризової безпеки. А компанія працедавця, в свою чергу, – завжди готуватися до найгірших фіаско. Успішні звершення треба сприймати тільки як заслужену нагороду».

Розповідаючи про тонкощі та секрети майбутньої професії КНУКіМівців, керівник агенції «PR-Service» виділила 3 найефективніші PR-рішення:
•    швидке та якісне вирішення проблеми, забезпечення інформаційної безпеки;
•    низька капіталомісткість – правильне співвідношення результату з витратами;
•    соціальна відповідальність.

«Професійний PR-ник має знайти переконливі меседжі та застосувати фахові знання експертів для захисту національної безпеки як інформаційної, так і економічної», – підкреслила спікер.

Молоді спеціалісти, у свою чергу, завзято цікавились методами розпізнавання об’єктивних і незаангажованих ЗМІ. «В наш час мало кому можна вірити на всі 100%, адже навіть інформація в газеті проходить 3 жорсткі фільтри: інтерес власника друкованого видання, світогляд редактора та думку журналіста», – з усмішкою зазначила Олена Дерев’янко.

Наприкінці навчального майстер-класу репутолог порадила студентам бути безстрашними в гонитві за мріями та залишатися відданими своїй професії.