Догори
18.10.2017

Світ у кольорах аури

Є думка, що кожен із нас бачить світ через «світлофільтр» своєї аури. І гама цих кольорів багато в чому визначає, кого ми бачимо перед собою: оптиміста чи песиміста, марнославного чи людину без амбіцій, «душу компанії» чи інтроверта.

Вважаю, що це правда. У мого доброго знайомого є жовті окуляри – вони не захищають від яскравого сонячного світла, але дуже гарні в похмуру осінню погоду, коли здається, що світом правлять дементори, котрі висмоктують із людських душ навіть малесенький натяк на радість життя. Коли усе довкола поглинає всесвітній смуток, їх можна використовувати для корекції душевного стану.
Саме вони навели мене на думку, які певні світлофільтри має сенс уявити в тій чи іншій ситуації. Добродії знавці чакр, не сваріть мене за інтерпретації трактування кольорів веселки, бо ж то є право автора.

Отже:
·         Червоний світлофільтр – колір пристрасті, гніву, люті – згодиться, якщо немає креативу, наскучили будні, дістала рутина, організм почувається розбитим і знесиленим. Подивіться на світ у барвах війни та Червоної Троянди, осяяння не гарантую, проте енергії точно додасться.
·         Помаранчевий світлофільтр – колір радості, апельсинів, оранжевих краваток, кольорових революцій – «стане у пригоді», коли світ здається тьмяним, стосунки безбарвними, люди нудними. «Король оранжеве літо» у краватці мандаринового відтінку обов’язково прийде на допомогу: і буде осяяння, і буде рок-н-рол у всіх можливих варіаціях.
·         Жовтий світлофільтр – колір сонячного світла, влади, золота – незамінний, коли втрачено впевненість у собі, в кишені дірка, небосхил закритий суцільним шаром хмар. Світ, залитий сонцем, не може не подарувати те, чого не вистачає. Бо сонце щедре за своєю природою.
·         Зелений світлофільтр – колір весни, юності, смарагдів – потрібен як життя, коли світ довкола став сіро-буро-малиновим і ти загубився в хаосі своїх і чужих бажань. Прохолодний спокій листяного лісу – те, що дасть перепочинок, каталізує перезавантаження та допоможе почати знову.
·         Синій (блакитний) світлофільтр – колір неба, моря, спокою та глибини – допоможе, коли тільки знання і холодний розум є вирішенням проблеми. Холодна голова, умиротворена душа – непоганий фундамент для подальших дій. І, до речі, в ситуації «червоних» пристрастей, що вирують, сині чи блакитні окуляри допоможуть побачити світ фіолетовим.
·         Фіолетовий світлофільтр – колір вічності, інших вимірів, абсолютної мудрості –  не подарує радості чи енергії, чи весни, чи спокою. У темно-фіолетовому варіанті він навіть може спонукати до світлої печалі. Проте з його допомогою можна на хвилину зупинитися і подумати про вічне – те, про що ми так часто забуваємо в щоденній метушні.

Ну і, звісно, ніхто не скасовував рожеві окуляри, адже рожевий – це не тільки Кітті, колір покривальця новонародженої дівчинки або колір таксі в Південно-Східній Азії. Це колір безумовної любові, яка, як відомо, «рухає Сонце та світила» і, по суті, є єдиним виправданням існування роду людського.


Теги: